Counter-Strike v1.6 S: Odobesti
Bine ati venit pe Forumul serverului Odobesti.No-Ip.Org! Inregistrativa un user pentru a putea posta, sterge sau edita. Odobesti.No-Ip.Org Va Ureaza Bun Venit Si Ramaneti Alaturi De Noi!
Doresti ADMIN? Pentru asta va trebui sa tii REDIRECTE! Detalii la adresa de messenger: refuz@ymail.com
Counter-Strike v1.6 S: Odobesti
Bine ati venit pe Forumul serverului Odobesti.No-Ip.Org! Inregistrativa un user pentru a putea posta, sterge sau edita. Odobesti.No-Ip.Org Va Ureaza Bun Venit Si Ramaneti Alaturi De Noi!
Doresti ADMIN? Pentru asta va trebui sa tii REDIRECTE! Detalii la adresa de messenger: refuz@ymail.com
Counter-Strike v1.6 S: Odobesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Counter-Strike v1.6 S: Odobesti

Bine ati venit pe Forumul serverului de Counter-Strike v1.6 al orasului Odobesti! Odobesti.No-Ip.Org
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Image Hosted by ImageShack.us
Avertisment
Avertisment

 

 pytty sau versace:)):)):))

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
[wst] m@d@lyn@
Admin
Admin
[wst] m@d@lyn@


Numarul mesajelor : 101
Puncte : 200122
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/07/2009
Varsta : 35
Localizare : Odobesti

pytty sau versace:)):)):)) Empty
MesajSubiect: pytty sau versace:)):)):))   pytty sau versace:)):)):)) Icon_minitimeMar Aug 04, 2009 12:57 am

pytty sau versace:)):)):)) Decbble0001n
Sus In jos
http://14madalina.hi5.com
[wst] m@d@lyn@
Admin
Admin
[wst] m@d@lyn@


Numarul mesajelor : 101
Puncte : 200122
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/07/2009
Varsta : 35
Localizare : Odobesti

pytty sau versace:)):)):)) Empty
MesajSubiect: Re: pytty sau versace:)):)):))   pytty sau versace:)):)):)) Icon_minitimeMar Aug 04, 2009 12:58 am

pytty sau versace:)):)):)) Decbble0002d
Sus In jos
http://14madalina.hi5.com
[WsT] SamuraY
Moderator
Moderator
[WsT] SamuraY


Numarul mesajelor : 95
Puncte : 100106
Reputatie : -1
Data de inscriere : 23/07/2009
Varsta : 33
Localizare : Und3va in BaLcani :>

pytty sau versace:)):)):)) Empty
MesajSubiect: Re: pytty sau versace:)):)):))   pytty sau versace:)):)):)) Icon_minitimeMar Aug 04, 2009 1:02 am

nu are cod bounce e doar aim si wall Smile))
Sus In jos
http://shummy4ev3r.hi5.com
@l3x
Team User
Team User
@l3x


Numarul mesajelor : 40
Puncte : 56
Reputatie : 2
Data de inscriere : 23/07/2009
Varsta : 28
Localizare : OdObEsTy

pytty sau versace:)):)):)) Empty
MesajSubiect: Re: pytty sau versace:)):)):))   pytty sau versace:)):)):)) Icon_minitimeMar Aug 04, 2009 1:47 am

Aim+Wall=Cod lol! lol!:X:X:X:X


Ultima editare efectuata de catre @l3x in Mar Aug 04, 2009 5:47 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
PunisheR

PunisheR


Numarul mesajelor : 36
Puncte : 39
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/07/2009
Localizare : Marasesti

pytty sau versace:)):)):)) Empty
MesajSubiect: Re: pytty sau versace:)):)):))   pytty sau versace:)):)):)) Icon_minitimeMar Aug 04, 2009 3:23 am

De asta juca el asa bn:)))))) lol! sau lai pus sa joace cu coade lol! lol!
Sus In jos
simple

simple


Numarul mesajelor : 12
Puncte : 20
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/07/2009
Varsta : 28
Localizare : Adjud

pytty sau versace:)):)):)) Empty
MesajSubiect: Re: pytty sau versace:)):)):))   pytty sau versace:)):)):)) Icon_minitimeMier Aug 19, 2009 6:41 pm

Deci i-ai facut poze si fiind connstient k are wall el ti lea dat...hmm-sau lai pus tu scratch scratch scratch Mad Mad Mad
Sus In jos
@l3x
Team User
Team User
@l3x


Numarul mesajelor : 40
Puncte : 56
Reputatie : 2
Data de inscriere : 23/07/2009
Varsta : 28
Localizare : OdObEsTy

pytty sau versace:)):)):)) Empty
MesajSubiect: Re: pytty sau versace:)):)):))   pytty sau versace:)):)):)) Icon_minitimeVin Sept 04, 2009 10:31 pm

simple a scris:
Deci i-ai facut poze si fiind connstient k are wall el ti lea dat...hmm-sau lai pus tu scratch scratch scratch Mad Mad Mad


nu l am pus eu ....iti dai seama k nu era inconstiet....faza e ca romanasul a crezut k eu nu s tiu cum arata aim in poze:))Smile)numai ca si a cam luat teapaaaaaa:))Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





pytty sau versace:)):)):)) Empty
MesajSubiect: Re: pytty sau versace:)):)):))   pytty sau versace:)):)):)) Icon_minitime

Sus In jos
 
pytty sau versace:)):)):))
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Counter-Strike v1.6 S: Odobesti :: CAFENEA :: Poze Codati:X:X:X:X-
Mergi direct la: